Copyright 2019 - Custom text here

Forum Gospodarcze -  jako patron medialny - jest Partnerem projektów :

Arena Biznesu, to projekt, który w innowacyjny sposób promuje naszych Partnerów, używając dwóch najefektywniejszych narzędzi: internetu oraz rekomendacji. Celem projektu jest pomoc w nawiązywaniu współpracy, edukacja i integracja przedsiębiorców. Raz w miesiącu organizowane są otwarte spotkania dla przedsiębiorców, podczas których uczestnicy mają okazję poznać się nawzajem, uczyć się m.in. przemawiania publicznego, komunikacji czy coachingu, oraz wziąć udział np. w nauce gry w golfa, jeździe na gokartach czy masażu.

 

Kalendarz Sukcesu, to organizer stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą odnieść sukces.

Ułatwia on zarządzanie czasem, edukację z tematów przydatnych w biznesie oraz pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów. Dodatkowo w ramach projektu odbywają się otwarte spotkania w których udział może wziąć każdy, kto chce rozwinąć swoje umiejętności, nawiązać nowe kontakty podczas networkingu i wziąć udział w atrakcjach typu: pokazy mody, tańca czy testowanie ekskluzywnych samochodów.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 
Jeśli będą Państwo mieć jakiekolwiek pytania, służę pomocą.

Barbara Piątak

Koordynator ds. mediów Projektów: Arena Biznesu i Kalendarz Sukcesu


+48 605 609 989

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www.arenabiznesu.pl