Copyright 2019 - Custom text here

1 Beskidzkie Forum Biznesu - konferencja 20 lutego 2009 r

Organizatorzy:

  • Śląska Akademia Nauki i Rozwoju - Piotr Janulek, oraz

  • Forum Gospodarcze - Jerzy Jarosiński

( 20 lutego 2009 r. )

Konferencja ta nie tylko w opinii organizatorów i partnerów była imprezą udaną i bardzo potrzebną.  W obradach uczestniczyło ponad 80 osób… z całego regionu.

Podziękowanie

Pragniemy jeszcze raz jeszcze gorąco podziękować wszystkim uczestnikom za udział w II edycji konferencji. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte podczas Forum ułatwią Wam prowadzenie działalności gospodarczej. Gorące podziękowania kierujemy również dla całego zespołu HJELP Interdisciplinary Consulting, bez którego konferencja nie mogłaby się odbyć. Dziękujemy wszystkim pozostałym osobom za wsparcie i zainteresowanie Konferencją oraz mediom, z którymi współpraca niewątpliwie wpłynęła na popularyzację tego wydarzenia.
Zespoł organizacyjny

Trzecie Beskidzkie Forum Biznesu -  Beskidzkie Forum Biznesu- Mikrofirma

19 lutego
2010 r. w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym (BIT) odbyło się już trzecie Beskidzkie Forum Biznesu- Mikrofirma. Temat przewodni tej edycji brzmiał  "Internet w biznesie".


To seminarium biznesowo-szkoleniowe poświęcone zostało w całości tematyce interesującej właścicieli małych firm oraz tych osób, które dopiero startują w biznesie i w związku z tym poszukują wiedzy na temat: informatyzacji, e-biznesu, pozycjonowania serwisów WWW, barteru wielostronnego, środków na inwestycje, dochodzenia wierzytelności itp.

Patronami imprezy są: Urząd Marszałkowski, Śląskie Towarzystwo Marketingowe, Stowarzyszenie Project Management Polska, Regionalna Izba Handlu i Przemysłu oraz Polskie Towarzystwo Informatyczne. 

 

Wykłady dla studentów ATH na temat  - "SYSTEM PODATKOWY"