Copyright 2019 - Custom text here

Zapraszam na Forum Gospodarcze w Toruniu

Szanowni Państwo, 
Po raz kolejny zapraszam Państwa do wzięcia udziału w Forum Gospodarczym organizowanym przez Stowarzyszenie Integracja i Współpraca w Toruniu w dniach 5-6 marca 2012 r. Tematem wiodącym tegorocznego Forum będą "Gospodarcze, transgraniczne więzi systemowe". Podejmiemy próbę odpowiedzi na sugestie uczestników Forum 2011, ponieważ tematy poruszane podczas ubiegłorocznej konferencji dotyczyły tych samych zagadnień, tylko w aspekcie politycznym. Rok 2012 jest początkiem pracy nowego Parlamentu i Rządu w Polsce oraz wyznaczania priorytetów na kolejne cztery lata. Dlatego tak ważne jest omawianie omawianie spraw gospodarczych, gdzie tylko tłem jest bieżąca polityka. Priorytetowym celem XIX Forum Gospodarczego będzie wypracowanie postulatów przedłożonych następnie instytucjom centralnym, akcentujących konieczność podjęcia działań na rzecz przekształceń polskiej gospodarki i przyczynienie się do wzrostu gospodarczego kraju. Obecność podczas obrad Forum polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych, jak również osób ze świata polityki, nauki i wybitnych ekspertów pozwala przypuszczać iż konferencja przyniesie wymierne skutki przy podejmowaniu przyszłych decyzji, czy też nawiązywaniu lub zacieśnianiu wzajemnej współpracy. też nawiązywaniu lub zacieśnianiu wzajemnej współpracy. 
Serdecznie zapraszam do współpracy i wspomagania inicjatyw podejmowanych przez Stowarzyszenie Integracja i Współpraca. 
Jacek Janiszewski
 
 
--------------------------------------------------------------------------------------
 
Forum Gospodarcze - portal dla ludzi biznesy - jako patron medialny - zaprasza swoich czytelników do udziału w powyższej konferencji. 

Forum Gospodarcze -  jako patron medialny - jest Partnerem projektów :

Arena Biznesu, to projekt, który w innowacyjny sposób promuje naszych Partnerów, używając dwóch najefektywniejszych narzędzi: internetu oraz rekomendacji. Celem projektu jest pomoc w nawiązywaniu współpracy, edukacja i integracja przedsiębiorców. Raz w miesiącu organizowane są otwarte spotkania dla przedsiębiorców, podczas których uczestnicy mają okazję poznać się nawzajem, uczyć się m.in. przemawiania publicznego, komunikacji czy coachingu, oraz wziąć udział np. w nauce gry w golfa, jeździe na gokartach czy masażu.

 

Kalendarz Sukcesu, to organizer stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą odnieść sukces.

Ułatwia on zarządzanie czasem, edukację z tematów przydatnych w biznesie oraz pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów. Dodatkowo w ramach projektu odbywają się otwarte spotkania w których udział może wziąć każdy, kto chce rozwinąć swoje umiejętności, nawiązać nowe kontakty podczas networkingu i wziąć udział w atrakcjach typu: pokazy mody, tańca czy testowanie ekskluzywnych samochodów.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 
Jeśli będą Państwo mieć jakiekolwiek pytania, służę pomocą.

Barbara Piątak

Koordynator ds. mediów Projektów: Arena Biznesu i Kalendarz Sukcesu


+48 605 609 989

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www.arenabiznesu.pl

Forum Gospodarcze jako Patron medialny informuje, że 21 marca (środa) o godz. 18:00 w Klubie Fitness Pure w Krakowie (ul. Szlak 77) odbędzie się kolejne spotkanie Areny Biznesu.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w pokazie i nauce videoclip Dance oraz w szkoleniu Katarzyny Woźniak pt.: Jak zeszczupleć od 2-50 kg bez stosowania diet. Odbędzie się także pokaz i nauka przyrządzania zdrowych potraw z pomocą urządzenia Termomix.

Spotkanie Areny Biznesu jest także świetną okazją do promowania swoich usług, opowiedzeniu kilkudziesięciu przedsiębiorcom o swojej działalności i nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych. Arena Biznesu jest projektem stworzonym z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą budować biznes oparty na rekomendacjach.  Podczas ostatnich spotkań uczestnicy mieli okazję grać w golfa, jeździć na gokartach czy grać w ruletkę i Black Jacka. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się na: http://www.arenabiznesu.pl/meetings